KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8772705
nr 877 2705
Blandteknik
oidentifierad konstnär, monogramsign. 1937, Flickor, 29x23
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:58:55
300 kr
500 kr
400 kr
600 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)